Meny:
Slovakia

Námorná doprava & Vracia

Sspedizione

Budete požiadaní o zadanie telefónneho čísla na strane platby a doručenia, čo je dôležité v prípade, že dopravca potrebuje dodatočné informácie na zabezpečenie úspešné doručenie. Budete tiež požiadaní o zadanie e-mailovú adresu, ktorý pošle potvrdenie, že objednávka bola zadaná.

Máme loď cez EMS všetkými možnosťami. EMS ponúka balíčky od pondelka do piatku od 8:00 do 6 hodín, ak ste si vybrali konkrétne doručenie v sobotu a v žiadosti o podpis. Uveďte doručovaciu adresu, ktorá budú prítomní v čase doručenia.

Dodacie lehoty sú v závislosti od dostupnosti produktu a platobné vôle. Skutočné dodacie lehoty sa môžu líšiť v závislosti na miestach prepravy.

Prosím lehoty potrebné na vybavenie kreditnej karty, overenie adresy a spracovanie objednávok pri odhadovaní doručenie balíka.

Akonáhle je Vaša objednávka dokončená, budeme e-mailom potvrdenie o doprave s EMS sledovania informácií. Kliknutím na sledovacie číslo sa dostanete priamo na webových stránkach EMS, kde si môžete sledovať priebeh prepravy.

Vrátenie a výmena

Ak nie ste spokojní s položkou zakúpené www.natasacvetkovic.com, môžete ho vrátiť k nám do tridsiatich (7) dní po obdržaní položku (y) pre výmenu alebo vrátenie peňazí nasledujúcich krokov.

Tovar musí byť vrátený v pôvodnom stave, aby mohol byť prijatý ako návrat.
Tovar musí byť nenosené, neprané a v resalable stave.
Žiadne náhrady alebo výmeny budú považované za položky, ktoré sú vrátené neúplné, poškodené alebo znečistené.
30% prevádzkových nákladov sú nevratné. Prepravná poplatok výnos by mal byť hradené zákazníkom.
Späť
botasky adidas   |    adidas čižmy   |    tenisky adidas damske   |   tenisky adidas   |   
Vaša IP adresa je: 54.80.137.168
Copyright © 2017 www.natasacvetkovic.com. Powered by tenisky adidas